مجله تفریحی و سرگرمی آیسام
سرمربی تیم ملی فوتبال امید گفت: می‌شد با دشواری‌هایی که در این اردو وجود داشت کنار آمد ولی امیدوارم

upload center


سرمربی تیم ملی فوتبال امید گفت: می‌شد با دشواری‌هایی که در این اردو وجود داشت کنار آمد ولی امیدوارم در اردوی بعدی چنین اتفاقاتی دیگر نیفتد.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا،‌ زلاتکو کرانچار سرمربی تیم ملی امید ایران در حاشیه تمرین تیم ملی امید اظهار کرد: بازیکنان ما آماده هستند و به نیازهایی که تیم حریف در زمین دارد پاسخ می‌دهند چه از لحاظ تکنیکی و چه از لحاظ تاکتیکی. این مساله حیاتی‌ترین بخش از اردوی تیم ملی امید بود. در این اردو می‌شد با دشواری‌هایی که وجود داشت کنار آمد ولی امیدوارم که در اردوی بعدی چنین اتفاقاتی دیگر نیفتد. جو بازیکنان علی‌رغم یکسری اشتباهات پیش آمده خیلی خوب بود. مساله بسیار جای تشکر دارد. نحوه برخورد با تمرین و نهایت نظمشان هم از نکات مثبت دیگر بازیکنان بود. این انتظار را دارم که همین مسائل با دقت بیشتر رعایت شود که به سطحی که برای مسابقه‌های مقدماتی المپیک نیاز داریم، برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در اردوی بعدی بازیکنان محدودتری به اردو می‌آیند گفت: بله. از اردوی بعد برای کاهش بازیکنان به اردو می‌رویم ولی لیست کلی بازیکنان سرجایش می‌ماند. یعنی ما از لیست گسترده‌ای که در اختیار داریم، برای هر فعالیتی رو به آن لیست می‌آوریم یعنی بازیکنانی که در فرم بهتری قرار دارند، مورد نظر ما قرار می‌گیرند.

ادامه دارد …

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

(۰)

لینک به منبع : کرانچار: بازیکنانی که فرم بهتری دارند، مورد نظر ما قرار می‌گیرندامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 17
برچسب ها :

ارسال توسط آیسای من
آخرین مطالب