مجله تفریحی و سرگرمی آیسام
هافبک تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی کردن برابر یک تیم دفاعی را سخت عنوان کرد و معتقد است پیروزی برابر

upload center


 
تاريخ : پنجشنبه 31 خرداد 1397

هافبک تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی کردن برابر یک تیم دفاعی را سخت عنوان کرد و معتقد است پیروزی برابر ایران به سختی به دست آمد.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا و به نقل از آس، تیم ملی فوتبال اسپانیا در دومین بازی‌اش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با یک گل ایران را شکست داد. ایسکو پس از بازی گفت: دیدار سختی بود چون حریف کاملا بسته بازی می‌کرد. ما برای نفوذ به محوطه جریمه حریف به دردسر افتادیم. در نهایت تیم ایران را از طریق ویدئوهایی که در اختیارمان گذاشته شده بود شناختیم. می‌دانستیم که این تیم کم حمله می‌کند اما در ضربات آزاد خیلی خطرناک است. در نهایت توانستیم یک پیروزی خیلی مهم را به دست بیاوریم و صدرنشین شویم. اکنون باید منتظر دیدار بعدی باشیم تا جایگاه نخست‌مان را تثبیت کنیم.

هافبک تیم ملی اسپانیا در ادامه اظهار کرد: احساس خیلی خوبی دارم. اعتماد به نفس دارم و از لحاظ جسمانی در شرایط خوبی قرار دارم. اکنون مهم‌تر از همه چیز ریکاوری تیم است. از همه مهم‌تر این است که همه با هم متحد هستیم. پیروزی در دیدار برابر ایران اهمیت زیادی داشت. برابر تیمی بازی می‌کردیم که دفاعی بازی می‌کرد و وقت‌کشی می‌کرد. ۹۰ دقیقه این چنین بازی کردن خیلی سخت است. سه امتیاز این دیدار را کسب کردیم و به همین خاطر خوشحالیم.

ایسکو از دیدار برابر ایران به عنوان یک فینال یاد کرد و گفت: با توجه به بازی‌مان برابر پرتغال باید مقابل ایران پیروز می‌شدیم. خوشحالم که چهار امتیاز کسب کردیم و اکنون صعود به عنوان تیم نخست به خودمان بستگی دارد. با مراکش روبه‌رو خواهیم شد و بازی آسانی نخواهیم داشت.

هافبک رئال مادرید درباره روش بازی ایران گفت: می‌دانستیم چگونه برابر این تیم بازی کنیم. آن‌ها در نیمه اول به هدف‌شان رسیدند. کاملا بسته بازی کردند. اکنون ما خوشحال هستیم و به بازی‌های بعدی نگاه می‌کنیم.

ایسکو درباره اظهارات کارلوس کی‌روش در رابطه با VAR گفت: VAR به داوران کمک می‌کند. این صحنه را خیلی خوب مشاهده کردم. گل تساوی حریف صحیح نبود.

ایسکو در پایان دوباره به روش بازی ایران اشاره کرد و گفت: این نیز بخشی از فوتبال است و هر تیم به روش متفاوتی بازی می‌کند. باید خود را برای همه چیز آماده کنیم. ما در دقایق پایانی مقابل ایران به خوبی دفاع کردیم و توانستیم سه امتیاز بازی را به دست آوریم. پیروزی برابر تیمی که بسته بازی می‌کند آسان به دست نمی‌آید.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

(۰)

لینک به منبع : ایسکو: به سختی ایران را شکست دادیمامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 11
برچسب ها :

ارسال توسط آیسای من
آخرین مطالب