مجله تفریحی و سرگرمی آیسام
فرمانده ناجا در حاشیه مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به کشور گفت: نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان و

upload center


فرمانده ناجا در حاشیه مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به کشور گفت: نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان و ایثارگران باعث ارتقای روحیه همکاران ما در اجرای ماموریت‌ها می‌شود.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری در حاشیه آئین نکوداشت آزاده شهید محمود امان اللهی و تجلیل از ۱۴ آزاده ناجا که در سالروز ورود آزادگان به کشور برگزار شد،‌ اظهارکرد: امروز به مناسبت ورود آزادگان به میهن اسلامی مراسمی داشتیم که در راستای گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان برگزار شد.

فرمانده نیروی انتظامی ناجا اضافه کرد: تعدادی از آزادگان پس از اسارت در دفاع مقدس بر اثر جراحات وارده در ایام جنگ به شهادت رسیدند و امروز از بیش از ۲۰۰۰ آزاده نیروی انتظامی در سراسر کشور تجلیل شد.

وی با اشاره به گرامیداشت یاد شهید محمود امان اللهی گفت: او از آزادگان نیروی انتظامی و جانباز بود و هر چه ما یاد و خاطره شهیدان و ایثارگران را در نیروی انتظامی زنده نگهداریم باعث ارتقای روحیه همکاران‌مان خواهد شد و در ازای مأموریت‌هایمان به ما کمک می‌کنند.

سردار اشتری اضافه کرد:‌ نیروی انتظامی بیش از ۲۰ هزار جانباز، ۲۰۰۰ آزاده و ۱۳ هزار شهید تقدیم انقلاب و اسلام کرده و امیدواریم که خدمتگذار خوبی برای مردم باشیم و راه این عزیزان را ادامه دهیم.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

(۰)

لینک به منبع : نگهداشت یاد شهدا و ایثارگران باعث ارتقای روحیه مأموران ناجا می‌شودامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 4
برچسب ها :

ارسال توسط آیسای من
آخرین مطالب