مجله تفریحی و سرگرمی آیسام
 مدیر عامل سازمان بیمه سلامت به مناسبت روز پزشک در پیامی زادروز حکیم بوعلی سینا و روز پزشک را به سپ

upload center


 مدیر عامل سازمان بیمه سلامت به مناسبت روز پزشک در پیامی زادروز حکیم بوعلی سینا و روز پزشک را به سپید پوشان مهرورز کشور تبریک گفت. 

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا به نقل از سایت وبدا، در پیام طاهر موهبتی آمده است: «فرهنگ اسلامی ما حکمت را گمشده مؤمن می‌دانند و در تاریخ درخشان تمدن ایرانی – اسلامی نیز برای  طب و طبابت، شان و جایگاه رفیع برمی‌شمارند که با حکمت مترادفش می‌دانند لذا  ثمره این فرهنگ و باور، پرورش بزرگ مردانی چون حکیم شهیر و طبیب نامدار ایرانی، شیخ الرئیس ابوعلی سینا است؛ دانشمندی که حکمت را با علم و طب را با فلسفه  و اخلاق در آمیخت و نام بلند ایران اسلامی را بر اریکه دانش جهان رقم زد تا زاد روزش نمادی باشد برای پاسداشت مقام شامخ جامعه پزشکی.

بی‌تردید کوشش‌های بی‌شائبه، رنج‌های شیرین و خالصانه سپیدپوشان مهرورز کشور برکسی پنهان نیست و شایسته تکریم و پاسداشت است. از این رو فرا رسیدن یکم شهریور ماه، زاد روز حکیم بوعلی سینای بزرگ و روز پزشک را به تمامی پزشکان تلاشگر نظام سلامت بویژه همکاران خود در سازمان بیمه سلامت کشور تبریک می‌گویم و امید آن دارم که این جامعه سپید در پناه آموزه‌های الهی، نماد اخلاق، علم وتواضع باشد و قداست معنوی حرفه شریف پزشکی در کاهش رنج دردمندان و خدمت‌رسانی بی‌منت و مشفقانه همه بیماران به ویژه محرومان جامعه تبلور و تداوم ‌یابد.»

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

(۰)

لینک به منبع : تلاش‌های بی‌شائبه و رنج‌های شیرین پزشکان بر کسی پنهان نیستامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 7
برچسب ها :

ارسال توسط آیسای من
آخرین مطالب