مجله تفریحی و سرگرمی آیسام
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر علی اصغر بهشتی را به مدت چهار سال در سم

upload center


دکتر منصور غلامی، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر علی اصغر بهشتی را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه فناوری های نوین قوچان ابقا کرد.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب، خطاب به دکتر بهشتی آمده است: “ضمن قدردانی و تشکر از خدمات ارزنده‌تان و به استناد تبصره ۱ ماده ۴ آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری برای مدت چهار سال در سمت ریاست فناوری های نوین قوچان ابقا می‌شوید.

امیدوارم با سعی و اهتمام جناب‌عالی و بر اساس اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره‌مندی از تجربه‌های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم‌فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام‌های مؤثری بردارید.

انتظار می‌رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه و با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.”

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

(۰)

لینک به منبع : رییس دانشگاه فناوری های نوین قوچان ابقا شدامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 6
برچسب ها :

ارسال توسط آیسای من
آخرین مطالب