مجله تفریحی و سرگرمی آیسام
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در مورد حذف پست مشاور امور زنان در مناطق ۲۲ گانه توضیح دا

upload center


معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در مورد حذف پست مشاور امور زنان در مناطق ۲۲ گانه توضیح داد.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، ولی الله شجاع پوریان عصر امروز در مراسم افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی با بیان اینکه امروز دو نمایشگاه عطر سیب و زنان و تولید ملی آغاز به کار کرد که این نشان دهنده رویکرد شهرداری در توانمندساز کردن بانوان و احترام به آنها است، گفت: همچنین شهرداری در عرصه تکریم و پاسداشت حماسه حسینی به میدان آمده و به سهم خود کمک کرده است.

وی با بیان اینکه نمایشگاه عطر سیب با اهتمام شهردار تهران برگزار شد، گفت: در حوزه زنان نیز در نظر داریم سهمی را برای زنان در نظر بگیریم.

شجاع‌پوریان با بیان اینکه پیش از این زنان به عنوان مشاور شهردار در امور زنان در مناطق ۲۲ گانه فعالیت می‌کردند و این در حالیست که همزمان در مناطق اداره کل زنان در قالب معاونت اجتماعی فعال بود، گفت: این پست مشاور امور زنان شهردار مصوبه شورا را نداشت و خارج از چارت بود و همچنین موجب موازی کاری و تداخل کار با امور زنان می‌شد.

وی با بیان اینکه سعی کردیم به مدلی دست بیابیم که معارضات را حل کند، گفت: از این پس ستاد توانمندسازی بانوان در اداره کل زنان ادغام شده و یک معاونت تحت عنوان معاونت توانمندسازی بانوان با سه اداره کل فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

در ادامه راکعی مشاور شهردار در امور زنان نیز با بیان اینکه این نمایشگاه هر شش ماه یکبار فعالیت خود را در انتهای شهریور و در انتهای اسفندماه آغاز می‌کرد، گفت: امسال که سال حمایت از کالای ایرانی است این نمایشگاه با تقویت کالای ملی و با حداقل قیمت برگزار شده است.

وی با بیان اینکه سعی کردیم با ارتباط با استان‌های دیگر تولید پوشاک سنتی را افزایش دهیم گفت: بدون تردید تولید را در سطح ملی به همه کشورها صادر خواهیم کرد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه امروز مراکز کوثر با حمایت برندهای خوب کشور به سطح کیفیت خوبی رسیده‌اند، گفت: سعی کردیم با ارتباط با استان‌های دیگر این تولیدات را افزایش دهیم.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

(۰)

لینک به منبع : توضیحات معاون شهردار درخصوص حذف پست مشاور امور زنان شهرداریامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 5
برچسب ها :

ارسال توسط آیسای من
آخرین مطالب